Używamy plików cookies

Korzystamy z plików coookies w celu analizowania wizyt, zapamiętywania preferencji i poprawy użyteczności witryny. Klikając na przycisk "Zgadzam się", wyrażasz zgodę.

Ustawienia Zgadzam się

Możesz również odmówić zgody.

Przejdź do treści Skip to menu

Zalety separatora magnetycznego VMBZ

 • Separator wielostopniowy – wysoka zdolność separacji
 • Czyszczenie automatyczne nawet bez przerwania przepływu materiału
 • Separator wyposażony ferrytowymi lub neodymowymi magnesami lub ich kombinacją
 • 5 letnia gwarancja na rdzeń magnetyczny
 • Wykonanie całe ze stali nierdzewnej
 • Produkcja separatorów na wymiar
 • Idealne dla materiałów ściernych wysoko zanieczyszczonymi cząstkami Fe
 • Zatrzymanie zanieczyszczeń żelazem od 0,5 mm
 • Testowanie materiału

Wielostopniowe bębny magnetyczne VMBZ

Dwubębnowy separator magnetyczny DMBZ

Wielobębnowy separator magnetyczny / Dwu- i trójbębnowy separator magnetyczny / Wielostopniowy bęben magnetyczny / Dwu- i trzypiętrowy bęben magnetyczny

Wielobębnowy separator magnetyczny to urządzenie do automatycznego i ciągłego usuwania nieczystości magnetycznych z materiałów sypkich. Magnetyczny system składający się z kilku bębnów ułatwia i przyspiesza wychwytywanie niepożądanych nieczystości ferromagnetycznych, zapewnia automatyczną separację ww. domieszek bez konieczności przerywania przepływu produkcji i zapewnia osiągnięcie maksymalnego możliwego poziomu skuteczności. Jednocześnie magnetyczny bęben chroni przed uszkodzeniem dalsze urządzenia (kruszarki, młyna itd.), które przetwarzają wyczyszczony materiał. Sercem bębna magnetycznego jest zespół rdzeni magnetycznych w kształcie półksiężyca, wokół którego obraca się zewnętrzna część bębna (z stali nierdzewnej) z zabierakami listwowymi. Metalowe domieszki magnetyczne są zatrzymywane na powierzchni bębna i odpadają aż za osią bębna do zbiornika. Wyczyszczony materiał jest przesypywana w niżej umieszczonym bębnie, gdzie proces separacyjny powtarza się jednakowym sposobem.

Gwarancja 5 lat / 5 year warrantySOLLAU gwarancja 5 lat

Jesteśmy przekonani o jakości naszych separatorów magnetycznych i dlatego udzielamy gwarancji 5 lat! Na naszych separatorach magnetyzcznych zawsze można polegać! Jesteśmy specjalistami w dziedzinie separacji magnetycznej.

Instalacja bębna magnetycznego

Wielostopniowy bęben magnetyczny można umieścić pod przenośnik taśmowy lub lej samowyładowczy (w odróżnieniu od cylindra magnetycznego bęben nie jest częścią składową przenośnika taśmowego). Dolną część konstrukcji szafowej tworzą dwa leje samowyładowcze. Niemetalowy materiał spada do pierwszego leja samowyładowczego, przy czym nieczystości metalowe są powierzchni cylindra wyniesione aż za oś bębna, gdzie dochodzi do ich odmagnetyzowania i odseparowania do drugiego leja samowyładowczego.

Jak się Tobą zaopiekujemy?

Zaopiekujemy się Państwa projektem od początku do końca. U nas nie kończy się na zamówieniu. Zaoferujemy Państwu pełne wsparcie przez cały czas używania separatora.

1. Przyjedziemy

2. Zmierzymy i zaprojektujemy

3. Wyprodukujemy na wymiar

4. Zainstalujemy

5. Uruchomimy i wyszkolimy

6. Zapewnimy autoryzowany serwis

Certyfikat TESYDOSOLLAU – nasze produkty są spawane przez prawdziwych profesjonalistów!

Uprawnienia firmy SOLLAU:
Uprawnienia do spawania urządzeń ciśnieniowych zgodnie PED 2014 / 68 / EU
Certyfikat zgodnie z EN-ISO 3834 - 2, EN 1090 - 2, EN 13480 - 1 aż 5, EN 13445 – 1 aż 5

VMBZ

 • Wyposażony dwoma lub trzema bębnami magnetycznymi
 • Dach regulowany do regulacji wejścia materiału
 • Listwy wycierakowe zapobiegają pozostawaniu drobnego lub lepkiego materiału na powierzchni bębna
 • Szybka i łatwa zmiana pozycji rdzenia magnetycznego
 • Zaawansowana konstrukcja z wieloma otworami kontrolnymi serwisowymi

Wielobębnowy separator magnetyczny to urządzenie do automatycznego i ciągłego usuwania nieczystości magnetycznych z materiałów sypkich. Magnetyczny system składający się z kilku bębnów ułatwia i przyspiesza wychwytywanie niepożądanych nieczystości ferromagnetycznych, zapewnia automatyczną separację ww. domieszek bez konieczności przerywania przepływu produkcji i zapewnia osiągnięcie maksymalnego możliwego poziomu skuteczności.

ProduktRozmiar wejściowy/wyjściowy (mm)Karta danych
TMBZ 254 F 500 520 x 550 pokaż PDF
TMBZ 254 F 1000 1020 x 550 pokaż PDFW jakich dziedzinach przemysłowych zostanie zastosowany wielostopniowe bębny magnetyczne?

Související výrobky

Top