Używamy plików cookies

Korzystamy z plików coookies w celu analizowania wizyt, zapamiętywania preferencji i poprawy użyteczności witryny. Klikając na przycisk "Zgadzam się", wyrażasz zgodę.

Ustawienia Zgadzam się

Możesz również odmówić zgody.

Przejdź do treści Skip to menu

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie separacji magnetycznej

Projektujemy, produkujemy i stosujemy urządzenia do separacji magnetycznej. Nasze separatory magnetyczne projektujemy i produkujemy na miarę zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem.

NASZE USŁUGI
Oprócz produkcji separatorów magnetycznych oferujemy także dalsze usługi.

DODATKOWE USŁUGI SOLLAU

>Serwis separatorów magnetycznych

Serwis separatorów magnetycznych

Testowanie skuteczności separatorów magnetycznych (sprawdzimy całkowity stan separatora, zmierzymy jego skuteczność magnetyczną i wydamy potwierdzenie o wyniku kontroli).

Audyt separatorów magnetycznych

Audyt separatorów magnetycznych

Sprawdzimy funkcyjność separatora magnetycznego. Sprawdzimy, czy separator spełnia wymagania, które są na niego stawiane. Sprawdzimy siłę, stan i umieszczenie magnesów.

Skup separatorów magnetycznych

Skup separatorów magnetycznych

Potrzebujesz szybko rozwiązać aktualne problemy finansowe i jesteś właścicielem niepotrzebnego, przestarzałego, niewystarczająco wydajnego, uszkodzonego, niefunkcjonalnego lub operacyjnie nieekonomicznego separatora magnetycznego?

Sprzedaż używanych urządzeń

Sprzedaż używanych urządzeń

Chcesz obniżyć koszty? Nie jesteś wymagającym klientem i zadowolisz się z używanym, ale w pełni funkcyjnym separatorem magnetycznym? Właśnie dla Ciebie mamy używane separatory magnetyczne.

Wynajem separatorów magnetycznych

Wynajem separatorów magnetycznych

Umożliwiamy wypróbowanie separatora magnetycznego jeszcze przed jego zakupem. Pożyczając separator można szybko i tanio zastąpić tymczasowy przestój własnego urządzenia np. podczas jego naprawy.

Top