Jesteśmy specjalistami w dziedzinie separacji magnetycznej

Projektujemy, produkujemy i stosujemy urządzenia do separacji magnetycznej. Nasze separatory magnetyczne projektujemy i produkujemy na miarę zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem.

Linia do separowania lekko magnetycznych zanieczyszczeń ze stali nierdzewnej od metali kolorowych

Skład linii

Studium przypadku

Główne wyzwania

  • od mieszaniny materiałów słabo magnetycznych (stal nierdzewna) i niemagnetycznych (miedź) o małej frakcji trzeba było odseparować stal nierdzewną
  • duża zdolność przerobowa (do 2 ton/godzinę)
  • ciągła (nieprzerwana) praca produkcyjna i stosunkowo wysoki udział stali nierdzewnej w czyszczonej mieszance (5%) wymagały zastosowania separatora z czyszczeniem automatycznym

Rozwiązanie SOLLAU s.r.o.: dostarczono kompletną linię składającą się z przenośnika ślimakowego, podajnika wibracyjnego, separatora magnetycznego MV-R 600 oraz kompletnej instalacji elektrycznej.

Jak się Tobą zaopiekujemy?

Zaopiekujemy się Państwa projektem od początku do końca. U nas nie kończy się na zamówieniu. Zaoferujemy Państwu pełne wsparcie przez cały czas używania separatora.

1. Przyjedziemy

2. Zmierzymy i zaprojektujemy

3. Wyprodukujemy na wymiar

4. Zainstalujemy

5. Uruchomimy i wyszkolimy

6. Zapewnimy autoryzowany serwis

Używamy plików cookies

Korzystamy z plików coookies w celu analizowania wizyt, zapamiętywania preferencji i poprawy użyteczności witryny. Klikając na przycisk "Zgadzam się", wyrażasz zgodę.

Ustawienia Zgadzam się

Możesz również odmówić zgody.