Jesteśmy specjalistami w dziedzinie separacji magnetycznej

Projektujemy, produkujemy i stosujemy urządzenia do separacji magnetycznej. Nasze separatory magnetyczne projektujemy i produkujemy na miarę zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem.

Kontrolny magnes stożkowy z karabinkiem MK

Kontrolny magnes stożkowy z karabinkiem MK

Stożek magnetyczny został wyposażony łańcuszkiem ze stali nierdzewnej z karabinkiem np. do przychwycenia szlufki spodni i wyposażona bardzo silnym magnesem neodymowym NdFeB z średnicą 14 mm. Całkowita długość łańcuszka 60 cm.

Jak są używane magnesy stożkowe?

Kontrolny magnes stożkowy z karabinkiem jest stosowany do stwierdzania materiałów magnetycznych w sprawdzanym produkcie np. podczas skupu złomu metali nieżelaznych lub starego papieru w złomowiskach. Na podstawie wczesnej kontroli i przez usunięcie nieodpowiedniego materiału może zaoszczędzić jak dostawca, którego odpad złomowisko odmówi z powodu niepożądanych domieszek przyjąć do obróbki i następnie trzeba kosztownie zabrać odpady z powrotem, tak również oczywiście odkupu. Dzięki kontrolnym urządzeniom magnetycznym zapobiega odkupu materiału z niepożądanymi domieszkami.

Proste zamówienie w e-shopie

Jak się Tobą zaopiekujemy?

Zaopiekujemy się Państwa projektem od początku do końca. U nas nie kończy się na zamówieniu. Zaoferujemy Państwu pełne wsparcie przez cały czas używania separatora.

1. Przyjedziemy

2. Zmierzymy i zaprojektujemy

3. Wyprodukujemy na wymiar

4. Zainstalujemy

5. Uruchomimy i wyszkolimy

6. Zapewnimy autoryzowany serwis

W jakich dziedzinach przemysłowych zostanie zastosowany magnes kontrolny?

Stożek magnetyczny służy do szybkiej identyfikacji metali magnetycznych w wielu gałęziach przemysłowych.