Używamy plików cookies

Korzystamy z plików coookies w celu analizowania wizyt, zapamiętywania preferencji i poprawy użyteczności witryny. Klikając na przycisk "Zgadzam się", wyrażasz zgodę.

Ustawienia Zgadzam się

Możesz również odmówić zgody.

Przejdź do treści Skip to menu

Zalety narzędzi do manipulacji magnetycznej

  • Łatwe zbieranie metalowych przedmiotów
  • W magazynie
  • Trwała konstrukcja ze stali nierdzewnej
  • Bardzo silne pole magnetyczne
  • Duża siła zrywająca
  • Łatwe i szybkie czyszczenie
  • Kompaktowa i trwała konstrukcja

Magnetyczne ręczne zbieracze opiłków MTL

Magnetyczny ręczny zbieracz opiłków MTL

Magnetyczny ręczny zbieracz z głębokim polem magnetycznym do zbierania opiłków, gwoździ, śrub, podkładek i różnego drobnego materiału magnetycznego.

Pociągają metalowy uchwyt w kierunku do góry dojdzie do zwolnienia zatrzymanych metalowych przedmiotów od magnetycznego dna zbieracza. Ta można łatwo przemieścić nagromadzony materiał do odpowiedniego zbiornika.

Jak jest używany zbieracz magnetyczny?

Ww. zbieracz magnetyczny świetnie nadaje się do sprzątania miejsca pracy, kiedy trzeba pozbierać drobne metalowe przedmioty jak śruby, gwoździe, nakrętki, opiłki żelazne, wycinki i trociny lub należy oddzielić materiał ferromagnetyczny od pozostałych części niemetalowych, np. wyczyszczenie popiołu od zanieczyszczeń metalowych.

Oprócz podnoszenia i przenoszenia metalowych przedmiotów na większe odległości magnetyczny ręczny zbieracz można wykorzystać do wyciągania utkniętych metalowych części z trudno dostępnych miejsc, jak pęknięcia i szczeliny w podłodze, z wysokiego Dianu ewent. z obszarów trawiastych.

Proste zamówienie w e-shopie

Jak się Tobą zaopiekujemy?

Zaopiekujemy się Państwa projektem od początku do końca. U nas nie kończy się na zamówieniu. Zaoferujemy Państwu pełne wsparcie przez cały czas używania separatora.

1. Przyjedziemy

2. Zmierzymy i zaprojektujemy

3. Wyprodukujemy na wymiar

4. Zainstalujemy

5. Uruchomimy i wyszkolimy

6. Zapewnimy autoryzowany serwis

W jakich dziedzinach przemysłowych zostanie zastosowany magnetyczny zbieracz wiórów?

Top