Używamy plików cookies

Korzystamy z plików coookies w celu analizowania wizyt, zapamiętywania preferencji i poprawy użyteczności witryny. Klikając na przycisk "Zgadzam się", wyrażasz zgodę.

Ustawienia Zgadzam się

Możesz również odmówić zgody.

Przejdź do treści Skip to menu

Zalety separatora magnetycznego DND-AC

 • Automatyczne czyszczenie nawet bez przerwania przepływu materiału
 • Wysokość instalacyjna aż 450 mm
 • Separacja Fe cząstek od 0,5 do 300 mm
 • Maks. prędkość przenośnika taśmowego: 3 m/s
 • Gwarancja 10 lat
 • Wykonanie w całości ze stali nierdzewnej
 • Brak martwych punktów pomiędzy rdzeniem magnetycznym a ścianą boczną
 • Masa od 440 kg = łatwy montaż
 • Indukcja 1 010 G (200 mm od pasa separatora)
 • Ferrytowe i lekkie warianty neodymowe

Samoczyszczące płyty magnetyczne DND-AC nad przenośnik taśmowy

Płyta magnetyczna DND-AC nad przenośnik taśmowy

Płyta automatyczna z automatycznym czyszczeniem służy do oddzielania zanieczyszczeń ferromagnetycznych od materiałów suchych i przepuszczalnych z przenośnika. Może być stosowany w aplikacjach o dużym występowaniu cząstek ferromagnetycznych. Dzięki automatycznemu czyszczeniu praca separatora jest całkowicie bezobsługowa.

Płyty magnetyczne wyposażamy w magnesy ferrytowe i bardzo silne magnesy neodymowe.

Do zastosowań, gdzie wymagany jest lekki separator o niewielkich wymiarach (np. montaż na kruszarkach mobilnych) mamy płytę o wadze 440 kg!

Do eksploatacji o intensywnym obciążeniu produkujemy separator o indukcji magnetycznej 1 010 G (mierzonej w odległości 200 mm od pasa separatora). Te bardzo mocne płyty magnetyczne mogą być zawieszone 450 mm nad przenośnikiem i oddzielają cząstki z przenośnika z prędkością 3 m/s!

Wiemy dobrze, że różne aplikacje wymagają różnych rozwiązań. Nie zawsze potrzebny jest najmocniejszy lub najmniejszy separator, nawet biorąc pod uwagę jego cenę. Dlatego produkujemy nasze separatory w 10 seriach modelowych, aby móc zaoferować naszym klientom najbardziej odpowiednie rozwiązanie.

7 + 1 powodów dlaczego wybrać naszą płytę magnetyczną z automatycznym czyszczeniem

 • 1Gwarancja 10 lat – Stoimy za jakością naszych separatorów magnetycznych i dlatego oferujemy 10 lat gwarancji!
 • 210 seriii modeli – mamy rozwiązanie dla każdego zastosowania. Podstawowe linie produktów różnią się zastosowanymi magnesami (6 modeli wyposażonych jest w magnesy ferrytowe, a 4 modele w silne magnesy neodymowe). W podstawowej ofercie posiadamy separatory do zabudowy nad taśmą o szerokości 500 – 2 000 mm.
 • 3Idukcja magnetyczna 1 010 G – nasze najsilniejsze separatory mają indukcję magnetyczną do 1 010 G (w odległości 200 mm od pasa separatora)! Mogą być zawieszone 450 mm nad taśmą i oddzielać metale z przenośnika z prędkością 3 m/s. Możemy wychwycić zanieczyszczenia o wielkości 0,5 - 300 mm!
 • 4Mały kompaktowy rozmiar – niewielkie rozmiary płyty ułatwiają jej montaż nawet w miejscach o utrudnionym dostępie.
 • 5Masa od 440 kg – naszą płytę magnetyczną można wykorzystać również na mobilnych kruszarkach lub w zakładach, gdzie niska waga separatora wraz z niewielkimi rozmiarami jest koniecznością.
 • 6Wykonanie w całości ze stali nierdzewnej – separator magnetyczny wykonany jest ze stali nierdzewnej, co gwarantuje wysoką trwałość i długą żywotność separatora nawet w trudnych warunkach.
 • 7Brak martwych punktów – separator jest tak zaprojektowany, że nie ma martwych punktów pomiędzy rdzeniem magnetycznym a ścianą boczną separatora. Zapobiega to dostawaniu się metali ferromagnetycznych pod taśmę i jej uszkodzeniu.
 • 8Produkcja separatorów na zamówienie – czy macie Państwo specjalne wymagania dotyczące wielkości, masy, wydajności lub konstrukcji separatora magnetycznego? Z przyjemnością wyprodukujemy separator na zamówienie, który spełni wszystkie Państwa potrzeby. Posiadamy własny dział projektowy i produkcję w Czechach. Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji separatorów na zamówienie!

Gwarancja 10 lat 10 let / 10 year warrantySOLLAU gwarancja 10 lat

Jesteśmy przekonani o jakości naszych separatorów magnetycznych i dlatego udzielamy gwarancji 10 lat! Na naszych separatorach magnetyzcznych zawsze można polegać! Jesteśmy specjalistami w dziedzinie separacji magnetycznej.

Korzyści wynikające z zastosowania separatora

 • Produkt wynikowy wolny od zanieczyszczeń ferromagnetycznych
 • Ochrona dalszych technologii (kruszarki, prasy, przenośniki ślimakowe itp.) przed uszkodzeniem przez przedmioty ferromagnetyczne (złamane części maszyn, śruby, nakrętki, druty itp.).
 • Separacja zanieczyszczeń ferromagnetycznych
 • Automatyczne czyszczenie - nie wymaga obsługi

Jak się Tobą zaopiekujemy?

Zaopiekujemy się Państwa projektem od początku do końca. U nas nie kończy się na zamówieniu. Zaoferujemy Państwu pełne wsparcie przez cały czas używania separatora.

1. Przyjedziemy

2. Zmierzymy i zaprojektujemy

3. Wyprodukujemy na wymiar

4. Zainstalujemy

5. Uruchomimy i wyszkolimy

6. Zapewnimy autoryzowany serwis

Instalacja płyty magnetycznej

Instalacja płyty magnetycznej nad przenośnik taśmowyPłyta magnetyczna s automatycznym oczyszczaniem do ciągłej eksploatacji jest zawieszana zwłaszcza poprzecznie nad przenośnik taśmowy, a jednak można ją w miejscu przesypywania (na końcu przenośnika taśmowego) zainstalować także równolegle z taśmą.

Od sposobu umieszczania uzależniony jest także typ zastosowanych magnesów: podczas montażu wzdłużnego można na płytę zainstalować słabsze magnesy, ponieważ w miejscu przesypywania jest transportowana masa w stanie wolnym. Przeciwnie podczas obracania płyty o 90° do przenośnika zalecamy zastosować mocniejsze typy magnesów, ponieważ na taśmie przenośnika taśmowego może być wyższa i bardziej kompaktowa warstwa může být materiału).

Standardowo jest magnes nad przenośnik zainstalowany mocnymi stałymi magnesami ferrytowymi , nie mniej jednak przy zastosowaniu linii mobilnej, kruszarki i specjalnej apilacji jest płyta magnetyczna dostarczan z niezwykle wydajnymi neodymowymi magnesami NdFeB. Dzięki dokladnemu ekranowaniu jest zabezpieczone działanie pola magnetycznego wyłącznie na materiał transportowany na przenośniku taśmowym. Rozmiary płyty magnetycznej jesteśmy zdolni dostoswać do specyfikacji technicznej i wymaganiom klienta.

Pomiar sił w separatorze magnetycznym

Jesteśmy dumni z tego, że dokładnie testujemy i mierzymy wydajność każdego separatora. Wiemy, że dla naszych klientów ważna jest znajomość mocy magnesu w różnych odległościach od taśmy transportowej, dlatego podajemy wartości indukcji magnetycznej nie tylko przy rdzeniu magnetycznym, ale także w odległościach 0 - 400 mm (mierzonych co 50 mm) od taśmy separatora.

Pomiary wykonywane są tak, aby jak najwierniej odpowiadały rzeczywistym warunkom w praktyce. Dlatego nie mierzymy indukcji magnetycznej na rdzeniu magnetycznym (jak to robią niektórzy producenci i tym samym sztucznie zawyżają wartość indukcji magnetycznej). Wykonujemy pomiary w określonych odległościach od taśmy transportowej separatora, co jest informacją istotną dla klienta.

Zmierzone wartości dla danego typu separatora można znaleźć w zakładce Gausscharts.

Oczywiście dla każdego separatora dostarczamy raport z testu z zmierzonymi wartościami indukcji magnetycznej.

Wychwytywanie etalonów

Podczas gdy zmierzona wartość indukcji magnetycznej jest jasną informacją, dla wielu klientów ważniejsza jest wiedza, jakie zanieczyszczenia może wychwycić nasz separator. Dlatego też przeprowadziliśmy zestaw testów, aby lepiej pokazać naszym klientom moc i funkcjonalność naszych tablic magnetycznych. Wybraliśmy 13 typowych zanieczyszczeń ferromagnetycznych, które klienci najczęściej muszą oddzielać (nakrętka, gwóźdź, drut, kulka stalowa itp.) i zmierzyliśmy, jak daleko od taśmy separatora może je wychwycić dany model naszej płyty magnetycznej.

Informacje te można znaleźć w zakładce Capturing standards. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu nasi klienci uzyskają wszystkie informacje potrzebne do wyboru odpowiedniego typu płyty magnetycznej z automatycznym czyszczeniem.

Oczywiście nasi specjaliści są gotowi pomóc w wyborze odpowiedniego rodzaju pomocy.

Połączenie płyty magnetycznej i cylindra magnetycznegoPolecenie: Połączenie płyty magnetycznej i cylindra magnetycznego

W celu osiągnięcia jak największego stopnia separacji, polecamy – w przypadku wyższej warstwy materiału na przenośniku - kombinować płytę magnetyczną zawieszoną nad taśmą z cylindrem magnetycznym, który jest zdolny zatrzymać nawet ferromagnetyczne cząstki z dolnych warstw materiału.

Certyfikat TESYDOSOLLAU – nasze produkty są spawane przez prawdziwych profesjonalistów!

Uprawnienia firmy SOLLAU:
Uprawnienia do spawania urządzeń ciśnieniowych zgodnie PED 2014 / 68 / EU
Certyfikat zgodnie z EN-ISO 3834 - 2, EN 1090 - 2, EN 13480 - 1 aż 5, EN 13445 – 1 aż 5

Płyty ferrytowe

Głównymi zaletami ferrytowych płyt magnetycznych jest ich odporność termiczna, stabilność magnetyczna, niższa cena i przy silnych seriach potem ich głębokie i bardzo silne pole magnetyczne.

DND-AC M F
PANTHER

Płyta magnetyczna samoczyszcząca nad przenośnik taśmowy DND-AC M F PANTHER

 • Wysokość instalacyjna aż 200 mm
 • Najlżejszy z serii Ferrytowe
 • Zatrzymanie cząstek ferromagnetycznych większych niż 1 mm
 • Maks. prędkość przenośnika taśmowego: 1,5 m/s

Chodzi o serię, która w sobie połączyła standardową wydajność z interesującą ceną . Separatory są przeznaczone do średnio zaawansowanych aplikacji z maks. wysokością instalacyjną 200 mm i potrafią zatrzymać zwłaszcza większe cząstki ferromagnetyczne (nad 1 mm). Zaletą tej płyty jest ich szybki zwrot kosztów (stosunek cena:wydajność).

ProduktMaks. szerokość przenośnika taśmowego (mm)Maks. zalecana wysokość instalacyjna (mm)Karta danych (EN)
poprzeczniewzdłużnie
DND-AC M1 F PANTHER 500 650 170 pokaż PDF
DND-AC M2 F PANTHER 800 650 200 pokaż PDF
DND-AC M3 F PANTHER 1000 650 200 pokaż PDF
DND-AC M4 F PANTHER 1200 650 200 pokaż PDF
DND-AC M5 F PANTHER 1400 650 200 pokaż PDF
DND-AC M6 F PANTHER 1600 650 200 pokaż PDF
DND-AC M7 F PANTHER 1800 650 200 pokaż PDF

DND-AC Ms F
JAGUAR

Płyta magnetyczna samoczyszcząca nad przenośnik taśmowy DND-AC Ms F JAGUAR

 • Wysokość instalacyjna aż 320 mm
 • Zatrzymanie cząstek ferromagnetycznych większych niż 1 mm
 • Maks. prędkość przenośnika taśmowego: 1,5 m/s

Ta seria jest przeznaczona dla wymagających użytkowników, którzy od separatora oczekują wysoką wydajność nawet w większych głębokościach. Maksymalna wysokość instalacyjna wynosi 320 mm.

ProduktMaks. szerokość przenośnika taśmowego (mm)Maks. zalecana wysokość instalacyjna (mm)Karta danych (EN)
poprzeczniewzdłużnie
DND-AC Ms2 F JAGUAR 800 850 270 pokaż PDF
DND-AC Ms3 F JAGUAR 1000 850 300 pokaż PDF
DND-AC Ms4 F JAGUAR 1200 850 320 pokaż PDF
DND-AC Ms5 F JAGUAR 1400 850 320 pokaż PDF
DND-AC Ms6 F JAGUAR 1600 850 320 pokaż PDF
DND-AC Ms7 F JAGUAR 1800 850 320 pokaż PDF
DND-AC Ms8 F JAGUAR 2000 850 320 pokaż PDF

DND-AC Mp F
LION

Płyta magnetyczna samoczyszcząca nad przenośnik taśmowy DND-AC Mp F LION

 • Wysokość instalacyjna aż 340 mm
 • Zatrzymanie cząstek ferromagnetycznych większych niż 1 mm
 • Maks prędkość przenośnika taśmowego.: 2 m/s

Chodzi o serię przeznaczoną do instalacji do wysokości maks. 340 mm i jej zaletą jest większ szerokość.

ProduktMaks. szerokość przenośnika taśmowego (mm)Maks. zalecana wysokość instalacyjna (mm)Karta danych (EN)
poprzeczniewzdłużnie
DND-AC Mp2 F LION 800 1050 290 pokaż PDF
DND-AC Mp3 F LION 1000 1050 320 pokaż PDF
DND-AC Mp4 F LION 1200 1050 340 pokaż PDF
DND-AC Mp5 F LION 1400 1050 340 pokaż PDF
DND-AC Mp6 F LION 1600 1050 340 pokaż PDF
DND-AC Mp7 F LION 1800 1050 340 pokaż PDF
DND-AC Mp8 F LION 2000 1050 340 pokaż PDF

DND-AC Mm F
TIGER

Płyta magnetyczna samoczyszcząca nad przenośnik taśmowy DND-AC Mm F TIGER

 • Wysokość instalacyjna aż 400 mm
 • Zatrzymanie cząstek ferromagnetycznych większych niż 1 mm
 • Maks. prędkość przenośnika taśmowego: 2,5 m/s

Te separatory są przeznaczony do bardzo zaawansowanych aplikacji w większych głębokościach (aż do 400 mm).

ProduktMaks. szerokość przenośnika taśmowego (mm)Maks. zalecana wysokość instalacyjna (mm)Karta danych (EN)
poprzeczniewzdłużnie
DND-AC Mm2 F TIGER 800 1200 320 pokaż PDF
DND-AC Mm3 F TIGER 1000 1200 350 pokaż PDF
DND-AC Mm4 F TIGER 1200 1200 400 pokaż PDF
DND-AC Mm5 F TIGER 1400 1200 400 pokaż PDF
DND-AC Mm6 F TIGER 1600 1200 400 pokaż PDF
DND-AC Mm7 F TIGER 1800 1200 400 pokaż PDF
DND-AC Mm8 F TIGER 2000 1200 400 pokaż PDF

DND-AC Mx F
BEAST

Płyta magnetyczna samoczyszcząca nad przenośnik taśmowy DND-AC Mx F BEAST

 • Wysokość instalacyjna aż 450 mm
 • Zatrzymanie cząstek ferromagnetycznych większych niż 1 mm
 • Maks. prędkość przenośnika taśmowego: 3 m/s

Chodzi o najsilniejszą serię magnetycznych separatorów firmy SOLLAU. Wskaźnik magnetyczy tych urządzeń jest na granicy obecnych możliwości najsilniejszych stałych magnesów i pokonują je tylko elektromagnetyczne separatory. Ten szereg jest przenaczony dla bardziej wymagającej separacji z wielkich głębokości i wysokichi i ciężkich warstw materiałowych. Maksymalna wysokość zawieszenia przy tych urządzeniach wynosi aż 450 mm (dla ciekawości: masa najsilniejszej serii ferrytowej Mx F jest w przybliżeniu pięć razy wyższa niż masa serii standardowej M F!).

Model*Maks. szerokość przenośnika taśmowego (mm)Maks. zalecana wysokość instalacyjna (mm)Karta danych (EN)
poprzeczniewzdłużnie
DND-AC Mx3 F BEAST 1000 1450 450 pokaż PDF
DND-AC Mx4 F BEAST 1200 1450 450 pokaż PDF
DND-AC Mx5 F BEAST 1400 1450 450 pokaż PDF
DND-AC Mx6 F BEAST 1600 1450 450 pokaż PDF
DND-AC Mx7 F BEAST 1800 1450 450 pokaż PDF
DND-AC Mx8 F BEAST 2000 1450 450 pokaż PDF

DND-AC Ms F
EKO

Płyta magnetyczna samoczyszcząca nad przenośnik taśmowy DND-AC Ms F EKO

 • Atrakcyjny stosunek cena/wydajność (bez wyposażenia ponadstandardowego)
 • Magnetycznie jednakowo mocne wykonanie jak płyta markowa DND-AC Ms F JAGUAR
 • Wysokość instalacyjna aż 320 mm
 • Zatrzymanie ferromagnetycznych cząstek większych niż 1 mm
 • Maks. prędkość przenośnika taśmowego: 1,5 m/s

Płyta magnetyczna s automatycznym oczyszczaniem DND-AC EKO to najtaższa wersja standardowego magnesu nad przenośnik DND-AC. Z punktu widzenia skuteczności magnetycznej separacji nie ma różnicy między standrdową wersją DND-AC i wykonaniem ekonomicznym DND-AC EKO.

Obie warianty generują jednakowy wskaźnik magnetyczny, co jest stosunkow wyjątkowe, ponieważ u producentów konkurencyjnych są wersje ekonomiczne płyt magnetycznych zwykle słabsze niż standrdowe typy. Z drugiej strony klienci muszą wziąć pod uwagę, że separator magnetyczny DND-AC EKO jest wyposażony silnikiem CANTONI, skrzynią biegów VARVEL i niechronionymi łożyskami i że przy tym separatorze za pomocą blach ochronnych jet chroniona tylko jego dolna część.

DND-AC EKO jest stosowana w zakładach, w których często występują cząstki ferromagnetyczne, gdzie płyta z ręcznym oczyszczaniem z powodu szybkiego zatkania nie miała by zastosowania. Ten specjalny separator magnetyczny służy z jednej strony do wychwytywania cennych surowców metalowych (do dalszego przetwarzania), a ze strony drugiej chroni kolejne urządzenia maszynowe (kruszarki, prasy, przenośniki ślimakowe itd.) przed uszkodzeniem przedmiotami ferromagnetycznymi (odłamane części maszyn, śruby, nakrętki, druty itd.). Ferromagnetyczne nieczystości oddzielone z materiału są wyrzucane za pomocą przenośnika taśmowego magnesu do dalszego przetwarzania lub kumulacji.

ModelMaks. szerokość przenośnika taśmowego (mm)Maks. zalecana wysokość instalacyjna (mm)Karta danych (EN)
poprzeczniewzdłużnie
DND-AC Ms2 F EKO 800 850 270 pokaż PDF
DND-AC Ms3 F EKO 1000 850 300 pokaż PDF
DND-AC Ms4 F EKO 1200 850 320 pokaż PDF
DND-AC Ms5 F EKO 1400 850 320 pokaż PDF
DND-AC Ms6 F EKO 1600 850 320 zobrazit PDF
DND-AC Ms7 F EKO 1800 850 320 pokaż PDF
DND-AC Ms8 F EKO 2000 850 320 pokaż PDF


Separatory magnetyczne w magazynie

Niektóre produkty z tej linii modeli są dostępne do natychmiastowego zakupu. Stale poszerzamy ofertę dostępnych separatorów magnetycznych, abyśmy mogli je natychmiast dostarczyć. W celu uzyskania informacji o aktualnej dostępności, skontaktuj się z naszym sprzedawcą.

Płyty neodymowa

Do największych zaleta płyt neodymowych należą niezwykle silne (ale stosunkowo krótkie) pole magnetyczne i niska masa. Są stosowane zwłaszcza tam, gdzie ze względu na masę nie jest możliwe użycie standardowej magnetycznej płyty ferrytowej lub w przypadkach, kiedy jest wymagana niezwykle wysoka skuteczność separacji w mniejszych głębokościach (np. w dziedzinie mobilnych kruszarek i urządzeń do recyklingu itp.).

DND-AC N
JACKAL

Płyta magnetyczna samoczyszcząca nad przenośnik taśmowy DND-AC N JACKAL

 • Wysokość instalacyjna aż 200 mm
 • Zatrzymanie ferromagnetycznych cząstek większych niż 0,5 mm
 • Maks. prędkość przenośnika taśmowego: 1,5 m/s

Chodzi o najlżejszą serię, przeznaczoną do instalacji do wysokości maks. 200 mm. W niższych głębokościach płyta potrafi przechwycić także nieczystości mniejsze niż 1 mm.

ProduktMaks. szerokość przenośnika taśmowego (mm)
Przy poprzecznej instalacji nad przenośnik
Maks. zalecana wysokość instalacyjna (mm)Karta danych (EN)
DND-AC N1 JACKAL 500 200 pokaż PDF
DND-AC N2 JACKAL 700 200 pokaż PDF
DND-AC N3 JACKAL 1000 200 pokaż PDF
DND-AC N4 JACKAL 1200 200 pokaż PDF
DND-AC N5 JACKAL 1400 200 pokaż PDF
DND-AC N6 JACKAL 1600 200 pokaż PDF
DND-AC N7 JACKAL 1800 200 pokaż PDF

DND-AC NKS 1
JACKAL II

Płyta magnetyczna samoczyszcząca nad przenośnik taśmowy DND-AC NKS 1 JACKAL II

 • Produkt w magazynie na stałe (natychmiast do dyspozycji)
 • Dwubiegunowy neodymowy wariant z ferrytowym biegunem do przenoszenia
 • Wysokość instalacyjna aż 170 mm
 • Zatrzymanie ferromagnetycznych cząstek większych niż 0,5 mm
 • Maks. prędkość przenośnika taśmowego: 1,5 m/s

Jest produkowany w wariancie z 2-bieg. ferrytowym biegunem rozładowania.

ProduktMaks. szerokość przenośnika taśmowego (mm)
Przy poprzecznej instalacji nad przenośnik
Maks. zalecana wysokość instalacyjna (mm)Karta danych (EN)
DND-AC NKS1 JACKAL II 900 170 pokaż PDF


Separatory magnetyczne w magazynie

Niektóre produkty z tej linii modeli są dostępne do natychmiastowego zakupu. Stale poszerzamy ofertę dostępnych separatorów magnetycznych, abyśmy mogli je natychmiast dostarczyć. W celu uzyskania informacji o aktualnej dostępności, skontaktuj się z naszym sprzedawcą.

DND-AC Ns
HYENA

Płyta magnetyczna samoczyszcząca nad przenośnik taśmowy DND-AC Ns HYENA

 • Wysokość instalacyjna aż 220 mm
 • Zatrzymanie ferromagnetycznych cząstek większych niż 0,5 mm
 • Maks. prędkość przenośnika taśmowego: 1,5 m/s

Silniejsze neodymowe warianty do instalacji do wysokości maks. 220 mm, przeznaczone do średnio zaawansowanych aplikacji. Jej paletami są silne indukcja magnetyczna na krótsze odległości, wychwytywaniem mniejszych nieczystości Fe i niska masa.

ProduktMaks. szerokość przenośnika taśmowego (mm)
Przy poprzecznej instalacji nad przenośnik
Maks. zalecana wysokość instalacyjna (mm)Karta danych (EN)
DND-AC Ns1 HYENA 500 220 pokaż PDF
DND-AC Ns2 HYENA 700 220 pokaż PDF
DND-AC Ns3 HYENA 1000 220 pokaż PDF
DND-AC Ns4 HYENA 1200 220 pokaż PDF
DND-AC Ns5 HYENA 1400 220 pokaż PDF
DND-AC Ns6 HYENA 1600 220 pokaż PDF
DND-AC Ns7 HYENA 1800 220 pokaż PDF


Separatory magnetyczne w magazynie

Niektóre produkty z tej linii modeli są dostępne do natychmiastowego zakupu. Stale poszerzamy ofertę dostępnych separatorów magnetycznych, abyśmy mogli je natychmiast dostarczyć. W celu uzyskania informacji o aktualnej dostępności, skontaktuj się z naszym sprzedawcą.

DND-AC Nm
WOLF

Płyta magnetyczna samoczyszcząca nad przenośnik taśmowy DND-AC Nm WOLF

 • Wysokość instalacyjna aż 250 mm
 • Zatrzymanie ferromagnetycznych cząstek większych niż 0,5 mm
 • Maks. prędkość przenośnika taśmowego: 1,5 m/s

Chodzi o najsilniejszą neodymową serię zwłaszcza dla aplikacji mobilnych, przy których jest wymagana niezwykle silna skuteczność separatora w niższych głębokościach materiałowych. Maksymalna wysokość instalacyjna wynosi 250 mm.

ProduktMaks. szerokość przenośnika taśmowego (mm)
Przy poprzecznej instalacji nad przenośnik
Maks. zalecana wysokość instalacyjna (mm)

Karta danych (EN)
DND-AC Nm2 WOLF 700 250 pokaż PDF
DND-AC Nm3 WOLF 1000 250 pokaż PDF
DND-AC Nm4 WOLF 1200 250 pokaż PDF
DND-AC Nm5 WOLF 1400 250 pokaż PDF
DND-AC Nm6 WOLF 1600 250 pokaż PDF
DND-AC Nm7 WOLF 1800 250 pokaż PDF


Separatory magnetyczne w magazynie

Niektóre produkty z tej linii modeli są dostępne do natychmiastowego zakupu. Stale poszerzamy ofertę dostępnych separatorów magnetycznych, abyśmy mogli je natychmiast dostarczyć. W celu uzyskania informacji o aktualnej dostępności, skontaktuj się z naszym sprzedawcą.W jakich dziedzinach przemysłowych zostanie zastosowany separator magnetyczny?

Top