Używamy plików cookies

Korzystamy z plików coookies w celu analizowania wizyt, zapamiętywania preferencji i poprawy użyteczności witryny. Klikając na przycisk "Zgadzam się", wyrażasz zgodę.

Ustawienia Zgadzam się

Możesz również odmówić zgody.

Przejdź do treści Skip to menu

Naprawiamy magnetyczne separatory różnych marek

Sprawdzamy całkowity stan separatorów, zmierzymy jego skuteczność magnetyczną i wydamy potwierdzenie o wyniku kontroli oraz przeprowadzimy efektywną naprawę

Serwis separatorów magnetycznych

Nasz zespół tworzą eksperci z wieloletnimi doświadczeniami w dziedzinie separacji magnetycznej i dlatego potrafimy klientom zaoferować dokładnie takie rozwiązanie, które opowiadają ich indywidualnym wymaganiom.

Serwis separatorów magnetycznych

Już podczas wyboru optymalnego urządzenia nasi technicy pomagają przyszłym klientom, ale tu obsługa klienta dopiero się zaczyna. W razie potrzeby dostosowują (rozmiarowo i wykonaniem) wybrany produkt do specyficznych potrzeb konkretnego odbiorcy, wykonują testy wydajności separacji magnetycznej wprost na próbkach materiału klienta, w przypadku bardziej skomplikowanych urządzeń kontrolują także instalację końcowego produktu u podmiotu zamawiającego i prowadzą szkolenie obsługi urządzenia itd.

Ale świadczenie serwisu technicznego i serwisu klienta nie kończy się uruchomieniem naszego urządzenia, ani po upływie ustawowego terminu gwarancji. Przez cały okres użytkowania produktów marki SOLLAU klienci mogą się do nas zwracać z prośbą o:

 • testowanie wydajności magnesów obciążeniowych (wykonamy test obciążenia i wydamy potwierdzenie o wyniku kontroli)
 • testowanie wydajności separatorów magnetycznych (sprawdzimy ogólny stan separatora, zmierzymy jego magnetyczną wydajność i wydamy potwierdzenie o wyniku kontroli, ewentualnie w celu przedłużenia okresu użytkowania polecimy właściwy remont lub przeróbkę)
 • naprawy i serwis urządzenia do separacji magnetycznej (które można wykonać albo w pomieszczeniach naszej firmy albo u klienta – nie musi się nawet rozchodzić o separatory marki SOLLAU!)
 • oryginalne części zamienne dla urządzeń przez nas dostarczonych
 • szkolenie obsługi naszych urządzeń

I mimo że do usterek lub spadku wydajności  produktów marki SOLLAU dochodzi rzeczywiście bardzo rzadko, nasi technicy są przygotowani kiedykolwiek udzielić naszym klientom szybką i kompetentną pomoc i wsparcie oraz regularnie odwiedzać Państwa firmę na podstawie programu standardowego serwisu i uzgodnionego planu serwisowego (opracowanego zgodnie z Państwa zapotrzebowaniami produkcyjnymi i zaplanowanych przestojów).

Przez włączenie do naszego programu regularnych przeglądów serwisowych

 • minimalizujesz problemy z eksploatowanym urządzeniem
 • osiągniesz maksymalną efektywność Twojej działalności gospodarczej
 • zapobiegniesz ewentualnym poważnym i kosztownym problemom, jakimi są awarie sprzętu przetwórczego, wymuszone przestoje linii eksploatacyjnej, przenikanie niepożądanych domieszek do produktu końcowego itd.
 • osiągniesz oszczędności kosztów związanych z własnym personelem, zapewniający konserwację wyposażenia maszynowego
 • spełnisz niektóre warunki do uzyskania lub utrzymania certyfikatu ISO 9000

Oprócz ww. zalet otrzymasz jeszcze premię w postaci przedłużonej gwarancji o jeden rok na nasz serwisowany produkt.

Top