Jesteśmy specjalistami w dziedzinie separacji magnetycznej

Projektujemy, produkujemy i stosujemy urządzenia do separacji magnetycznej. Nasze separatory magnetyczne projektujemy i produkujemy na miarę zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem.

Wykrywacze metali

Oferujemy pełne portfolio wykrywaczy metali. U nas znajdziesz  wykrywacze metali do przemysłu spożywczego (wykrywacze pod przenośnik taśmowy, wykrywacze przepadowi itd.) i przemysłowe wykrywacze metali.

 Z wykorzystaniem naszych magnetycznych separatorów potrafimy usunąć nieczystości ferromagnetyczne i dzięki następnemu zastosowaniu wykrywaczy można zatrzymać także niemagnetyczne nieczystości metalowe. To oznacza, że  końcowy produkt jest doskonale czysty.

W naszym portfolio znajdują się wykrywacze do instalacji na przenośnik, wykrywacze do transportu ciśnieniowego i wykrywacze przepadowe   do wykrywania metali w materiale transportowanym poprzez swobodne spadanie.

 Wiemy, że wybór metal wykrywaczy jest wymagający i dlatego nasi handlowcy są gotowi do pomocy z wyborem fachowego doradztwa – prosimy o kontakt z nami.

Używamy plików cookies

Korzystamy z plików coookies w celu analizowania wizyt, zapamiętywania preferencji i poprawy użyteczności witryny. Klikając na przycisk "Zgadzam się", wyrażasz zgodę.

Ustawienia Zgadzam się

Możesz również odmówić zgody.