Jesteśmy specjalistami w dziedzinie separacji magnetycznej

Projektujemy, produkujemy i stosujemy urządzenia do separacji magnetycznej. Nasze separatory magnetyczne projektujemy i produkujemy na miarę zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem.

Przenośniki magnetyczne MD

Przenośnik magnetyczny MD

Magnetyczny przenośnik to bardzo wydajne urządzenie do transportu części ferromagnetycznych (np. drobne odpady z pras i obrabiarek). Silne magnesy stałe (neodymowe lub ferrytowe) zapewniają bezpieczny i niezawodny transport materiału.

Zalety przenośnika magnetycznego

W porównaniu z zwykłym przenośnikiem wielką zaletą ww. przenośnika magnetycznego jest to, że drobne cząstki nie przedostają się do jego układu wewnętrznego a więc nie mogą go uszkodzić. To urządzenie jest całkowicie bezobsługowe i przeznaczone do ciągłej eksploatacji.

Przenośnik magnetyczny produkujemy na zlecenie zgodnie z technicznymi i wymiarowymi wymaganiami klienta.

Jak się Tobą zaopiekujemy?

Zaopiekujemy się Państwa projektem od początku do końca. U nas nie kończy się na zamówieniu. Zaoferujemy Państwu pełne wsparcie przez cały czas używania separatora.

1. Przyjedziemy

2. Zmierzymy i zaprojektujemy

3. Wyprodukujemy na wymiar

4. Zainstalujemy

5. Uruchomimy i wyszkolimy

6. Zapewnimy autoryzowany serwis

 

W jakich dziedzinach przemysłowych zostanie zastosowany przenośnik magnetyczny?

Przenośnik magnetyczny znajduje zastosowanie głównie w operacjach obróbczych, przy cięciu magnetycznych materiałów metalowych, przenoszeniu mniejszych wytłoczek ferromagnetycznych itp.

Używamy plików cookies

Korzystamy z plików coookies w celu analizowania wizyt, zapamiętywania preferencji i poprawy użyteczności witryny. Klikając na przycisk "Zgadzam się", wyrażasz zgodę.

Ustawienia Zgadzam się

Możesz również odmówić zgody.