Używamy plików cookies

Korzystamy z plików coookies w celu analizowania wizyt, zapamiętywania preferencji i poprawy użyteczności witryny. Klikając na przycisk "Zgadzam się", wyrażasz zgodę.

Ustawienia Zgadzam się

Możesz również odmówić zgody.

Przejdź do treści Skip to menu

Zalety pręta magnetycznego do pobierania próbek MVT

  • Kontrola kruszyw i granulatów bez naruszania opakowania
  • Bardzo silne magnesy neodymowe
  • Wychwytywanie cząstek Fe o wielkości od 1 mikrona
  • Łatwa i szybka aplikacja
  • Trwała konstrukcja z całej stali nierdzewnej
  • Wynajem separatorów
  • Separatory w magazynie
  • Badanie materiałów

Magnetyczny pręt do pobierania próbek MVT

Magnetyczny pręt do pobierania próbek MVT

Magnetyczny pręt do pobierania próbek jest niezastąpionym pomocnikiem podczas pobierania próbek kruszywa tworzyw sztucznych i granulatów. Nie trzeba już niszczyć opakowania, jak zdarza się często podczas standardowego pobierania próbek. Magnetyczny pręt do pobierania próbek z kilku samodzielnych komór z dolnego stożka, który jest wewnątrz wyposażony bardzo silnymi magnesami neodymowymi.

Jak jest używany magnetyczny pręt do stosowania próbek?

Magnetyczny pręt do pobierania próbek należy wsunąć do środka materiału i przez odblokowanie bezpiecznika zostanie wysunięte opakowanie zewnętrzne magnetycznego pręta do pobierania próbek. Po wysunięciu zewnętrznego opakowania komory zostaną wypełnione np. plastikowym granulatem i wypełniony pręt zostanie następnie wysunięty na zewnątrz. Z dużej części przekroju można uzyskać kilka samodzielnych próbek i jednocześnie sprawdzić, czy materiał nie zawiera metale magnetyczne (niechciane zanieczyszczenia), które by były w dolnej części zatrzymane. Przed niechcianym starciem utrzyma metale na powierzchni pręta niezwykle mocne magnesy z ziem rzadkich.

Rozmiary prętów magnetycznych

Magnetyczne pręty do pobierania próbek produkujemy w średnicy 32 mm i z długością 1500 mm (na życzenie może być długość może być dowolnie zmodyfikowana).

Proste zamówienie w e-shopie

Jak się Tobą zaopiekujemy?

Zaopiekujemy się Państwa projektem od początku do końca. U nas nie kończy się na zamówieniu. Zaoferujemy Państwu pełne wsparcie przez cały czas używania separatora.

1. Przyjedziemy

2. Zmierzymy i zaprojektujemy

3. Wyprodukujemy na wymiar

4. Zainstalujemy

5. Uruchomimy i wyszkolimy

6. Zapewnimy autoryzowany serwis

W jakich dziedzinach przemysłowych zostanie zastosowany pręt magnetyczny?

Top