Jesteśmy specjalistami w dziedzinie separacji magnetycznej

Projektujemy, produkujemy i stosujemy urządzenia do separacji magnetycznej. Nasze separatory magnetyczne projektujemy i produkujemy na miarę zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem.

Magnetyczne separatory do lejów do maszyn do formowania wtryskowego – gwiazda SM

Separator magnetyczny do lejów do maszyn do formowani wtryskowego w kształcie gwiazdy przedstawia najbardziej ekonomiczny sposób oddzielania cząstek ferromagnetycznycm z strumienia materiału (regranulat, żwir itp.) swobodnie spadającego przez lej maszyny do formowania wtryskowego . Separator maszyny do formowania wtryskowego jest chroniony klasycznym lejem stożkowym. Zapobiega przedostawaniu się cząstek materiału do urządzeń ślimakowych i odrzutowych.

Separator magnetyczny w kształcie gwiazdy jest wyposażony bardzo silnymi NdFeB magnesami neodymowymi, dzięki którym jest zdolny przechwycić nawet najmniejsze cząsteczki pyłowe metali.

Jak czyścić magnes do lejów do maszyn do formowania wtryskowego?

Podczas czyszczenai gwiazda zostanie wyciągnięta z leja do maszyn do formowania wtryskowego i mechanicznie lub za pomocą sprężonego powietrza zostanie usunięty przechwycony materiał ferromagnetyczny. Zaletami tego typu separatora magnetycznego są także niskie koszty zakupu i eksploatacji, łatwe zastosowanie, prosty montaż i krótki termin dostawy. Rozmiary i ogólne wykonanie separatora w kształcie gwiazdy jesteśmy zdolni dostosować do wymagań klienta.

Proste zamówienie w e-shopie

Jak się Tobą zaopiekujemy?

Zaopiekujemy się Państwa projektem od początku do końca. U nas nie kończy się na zamówieniu. Zaoferujemy Państwu pełne wsparcie przez cały czas używania separatora.

1. Przyjedziemy

2. Zmierzymy i zaprojektujemy

3. Wyprodukujemy na wymiar

4. Zainstalujemy

5. Uruchomimy i wyszkolimy

6. Zapewnimy autoryzowany serwis

SM

Magnes do leja wsypowego wtryskarki SM

Separator magnetyczny do lejów do maszyn do formowani wtryskowego– w kształcie gwiazdy SM to najbardziej ekonomiczny sposób oddzielenia ferromagnetycznych cząstek z strumienia materiału (regranulat, żwir itp.) swobodnie opadającegp prze lej do maszyny do formowania wtryskowego.

ProduktŚrednica (mm)Karta danych (EN)
SM 150 N 150 pokaż PDF
SM 200 N 200 pokaż PDF
SM 250 N 250 pokaż PDF
SM 300 N 300 pokaż PDF
SM 350 N 350 pokaż PDF


Separatory magnetyczne w magazynie

Niektóre produkty z tej linii modeli są dostępne do natychmiastowego zakupu. Stale poszerzamy ofertę dostępnych separatorów magnetycznych, abyśmy mogli je natychmiast dostarczyć. W celu uzyskania informacji o aktualnej dostępności, skontaktuj się z naszym sprzedawcą.W jakich dziedzinach przemysłowych zostanie zastosowany separator magnetyczny do lejów do maszyn do formowania wtryskowego?

Separator magnetyczny do lejów do maszyn do formowania (gwiazda) znajduje zastosowanie przede wszystkicm w procesach recyklingu i w przemyśle tworzyw sztucznych.