Używamy plików cookies

Korzystamy z plików coookies w celu analizowania wizyt, zapamiętywania preferencji i poprawy użyteczności witryny. Klikając na przycisk "Zgadzam się", wyrażasz zgodę.

Ustawienia Zgadzam się

Możesz również odmówić zgody.

Przejdź do treści Skip to menu

Zalety magnesu stożkowego SKM

  • Magnes kontrolny z bardzo silnym magnesem
  • Bardzo duża siła zrywająca 1 060 N
  • Identyfikacja metali magnetycznych nawet z większych odległości
  • Kompaktowa i trwała konstrukcja
  • W magazynie

Supersilny magnes kontrolny SKM

Supersilny magnes kontrolny SKM

Supersilny magnes kontrolny został wyposażony neodymowym magnesem NdFeB z siłą1060 N, i dlatego potrafi wykryć materiał magnetyczny w większych głębokościach.

W jaki sposób stosowane są magnesy kontrolne?

Podobnie jak stożek magnetyczny z karabinkiem lub magnes kontrolny także supersilny magnes kontrolny jest stosowany do sprawdzania obecności materiałów magnetycznych w kontrolowanym produkcie np. podczas odkupu nieżelaznego odpadu metalowego lub starego papieru w złomowiskach. Na podstawie wczesnej kontroli i przez usunięcie nieodpowiedniego materiału może zaoszczędzić jak dostawca, którego odpad złomowisko odmówi z powodu niepożądanych domieszek przyjąć do obróbki i następnie trzeba kosztownie zabrać odpady z powrotem, tak również oczywiście odkupu. Dzięki kontrolnym urządzeniom magnetycznym zapobiega odkupu materiału z niepożądanymi domieszkami.

Proste zamówienie w e-shopie

Jak się Tobą zaopiekujemy?

Zaopiekujemy się Państwa projektem od początku do końca. U nas nie kończy się na zamówieniu. Zaoferujemy Państwu pełne wsparcie przez cały czas używania separatora.

1. Przyjedziemy

2. Zmierzymy i zaprojektujemy

3. Wyprodukujemy na wymiar

4. Zainstalujemy

5. Uruchomimy i wyszkolimy

6. Zapewnimy autoryzowany serwis

W jakich gałęziach przemysłowych stosowany jest kontrolny magnes stożkowy?

Wykorzystanie supersilnego magnesu kontrolnego jest wszechstronne, ponieważ supersilny magnes kontrolny jest także wodoszczelny.

Top