Jesteśmy specjalistami w dziedzinie separacji magnetycznej

Projektujemy, produkujemy i stosujemy urządzenia do separacji magnetycznej. Nasze separatory magnetyczne projektujemy i produkujemy na miarę zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem.

Magnetyczny pręt kontrolny zakończony kolcami MTH

Magnetyczny pręt kontrolny zakończony kolcami MTH

Magnetyczny pręt kontrolny MTH zakończony kolcami vyplněná silnými permanentními neodymovými NdFeB magnety se používá např. při kontrole barevných kovů. Použití kontrolních magnetických tyčí snižuje riziko podvodů při výkupu barevných kovů a jiných materiálů smíšených s kovovými magnetickými částicemi.

Jak są używane pręty kontrolne?

Bardzo silny kontrolny pręt magnetyczny potrafi wykryć obecność nawet najdrobniejszych domieszek metalowych w materiałach plastikowych (regranulaty, kruszywo). Dlatego chodzi o proste i bardzo efektywne urządzenie do stwierdzania ewentualnego stopnia zanieczyszczenia przez cząstki ferromagnetyczne podczas odbioru i kontroli granulatów i regranulatów oraz kruszywa.

Jak czyścić pręty kontrolne?

Konstrukcja teleskopowa zapewnia łatwe i szybkie oczyszczanie pręta magnetycznego. Za pomocą uchwytu zostaną wysunięte stałe neomagnesy z rur nierdzewnych i zatrzymane metalowe nieczystości odpadną samowolnie.

Rozmiary prętów magnetycznych kontrolnych

Pręt kontrolny produkujemy w średnicy 32 mm z długością 1 000 mm. Pręt kontrolny produkujemy w średnicy

Proste zamówienie w e-shopie

Jak się Tobą zaopiekujemy?

Zaopiekujemy się Państwa projektem od początku do końca. U nas nie kończy się na zamówieniu. Zaoferujemy Państwu pełne wsparcie przez cały czas używania separatora.

1. Przyjedziemy

2. Zmierzymy i zaprojektujemy

3. Wyprodukujemy na wymiar

4. Zainstalujemy

5. Uruchomimy i wyszkolimy

6. Zapewnimy autoryzowany serwis

W jakich dziedzinach przemysłowych zostanie zastosowany magnetyczny pręt kontrolny?

Kontrolne pręty magnetyczne znajdują zastosowanie w punktach skupu złomu, podczas recyklingu, w przemyśle tworzyw sztucznych itp.

Używamy plików cookies

Korzystamy z plików coookies w celu analizowania wizyt, zapamiętywania preferencji i poprawy użyteczności witryny. Klikając na przycisk "Zgadzam się", wyrażasz zgodę.

Ustawienia Zgadzam się

Możesz również odmówić zgody.