Jesteśmy specjalistami w dziedzinie separacji magnetycznej

Projektujemy, produkujemy i stosujemy urządzenia do separacji magnetycznej. Nasze separatory magnetyczne projektujemy i produkujemy na miarę zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem.

JESTEŚMY SPECJALISTAMI OD SEPRACJI MAGNETYCZNEJ
Owszem umiemy o wiele więcej

Nasze separatory magnetyczne odznaczają wysoką jakością produkcji, atrakcyjnym designem, szerokim zakresem zastosowania instalowania, wysoką skutecznością usuwania domieszek metali i korzystną ceną. Pomagamy podczas rozwiązywania problemów z usuwaniem niepożądanych domieszek z produktów i przyczyniami się do ochrony urządzenia maszynowego.

SOLLAU W LICZBACH

11

Pracujemy wspólnie już 11 lat

3 stycznia 2011 roku wspólnie założyliśmy spółkę Sollau, by produkować przydatne separatory magnetyczne. Lubimy wymyślać nowe rozwiązania w dziedzinie separacji magnetycznej.

+60

Nasze produkty są znane w ponad 60 krajach świata.

Produkty magnetyczne i magnesy Sollau znają już nasi klienci w ponad 40 krajach w Europie, Ameryce Południowej i Afryce. Nieustannie nawiązujemy nowe kontakty handlowe i zwiększamy sprzedaż.

+1300

1300 rodzajóq magnesów i liczba ta nieustannie wzrasta

W naszym sklepie internetowym e-shopu można kupić neodymowe, ferrytowe, samarowe lub AlNiCo magnesy o różnych kształtach i rozmiarach. W naszej ofercie znajdują się także dalsze produkty magnetyczne.

+2500

Wyprodukowaliśmy ponad 2500 sztuk separatorów

Kolejno poszerzamy i ulepszamy ofertę naszych separatorów. Z roku na rok udaje nam się podwyższać zdolności produkcyjne o 40 %.

CERTYFIKACJE

Naszym celem jest ciągłe doskonalenie naszych procesów produkcyjnych, zarządzanie produkcją i zarządzanie firmą. Jakość naszych usługi produktów potwierdzają certyfikaty zawodowe.


Certyfikat ISO

System HACCP

System SVP

System IFS

ARTYKUŁY

Tunelowy detektor METRON 05 C

Tunelowy detektor metali METRON 05 C z wbudowaną jednostką sterującą służy do wykrywania zanieczyszczeń metalowych...

Kontrolny magnes stożkowy z karabinkiem

Kontrolny magnes stożkowy z karabinkiem jest stosowany do stwierdzania materiałów magnetycznych w sprawdzanym produkcie...

Płyta elektromagnetyczna z automatycznym oczyszczaniem DND-AC E

Płyta elektromagnetyczna z automatycznym oczyszczaniem jest zawieszana nad przenośnik taśmowy. Służy do łatwej i szybkiej...

Separator magnetyczny do rur ciśnieniowych MSP-S

Wielką zaletą separatora jest jego  lekka waga oraz powiązana z tym łatwość obsługi i czyszczenia.  Ze względu...

Magnetyczne drzwi zawiasowe MS-MC-K

Drzwi magnetyczne są prostym, ale bardzo skutecznym separatorem magnetycznym o bardzo szerokim zakresie zastosowań. Drzwi...

Separatory magnetyczne do stosowania w pionowych rurociągach o większej średnicy MSP-VT CRAB

Ten typ separatora magnetycznego jest przeznaczony do stosowania w pionowych rurociągach o większej średnicy. Tutaj służy...

Archiwum artykułów

Używamy plików cookies

Korzystamy z plików coookies w celu analizowania wizyt, zapamiętywania preferencji i poprawy użyteczności witryny. Klikając na przycisk "Zgadzam się", wyrażasz zgodę.

Ustawienia Zgadzam się

Możesz również odmówić zgody.