Jesteśmy specjalistami w dziedzinie separacji magnetycznej

Projektujemy, produkujemy i stosujemy urządzenia do separacji magnetycznej. Nasze separatory magnetyczne projektujemy i produkujemy na miarę zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem.

JESTEŚMY SPECJALISTAMI OD SEPRACJI MAGNETYCZNEJ
Owszem umiemy o wiele więcej

Nasze separatory magnetyczne odznaczają wysoką jakością produkcji, atrakcyjnym designem, szerokim zakresem zastosowania instalowania, wysoką skutecznością usuwania domieszek metali i korzystną ceną. Pomagamy podczas rozwiązywania problemów z usuwaniem niepożądanych domieszek z produktów i przyczyniami się do ochrony urządzenia maszynowego.

SOLLAU W LICZBACH

10

Pracujemy wspólnie już 10 lat

3 stycznia 2011 roku wspólnie założyliśmy spółkę Sollau, by produkować przydatne separatory magnetyczne. Lubimy wymyślać nowe rozwiązania w dziedzinie separacji magnetycznej.

+60

Nasze produkty są znane w ponad 60 krajach świata.

Produkty magnetyczne i magnesy Sollau znają już nasi klienci w ponad 40 krajach w Europie, Ameryce Południowej i Afryce. Nieustannie nawiązujemy nowe kontakty handlowe i zwiększamy sprzedaż.

+1300

1300 rodzajóq magnesów i liczba ta nieustannie wzrasta

W naszym sklepie internetowym e-shopu można kupić neodymowe, ferrytowe, samarowe lub AlNiCo magnesy o różnych kształtach i rozmiarach. W naszej ofercie znajdują się także dalsze produkty magnetyczne.

+2500

Wyprodukowaliśmy ponad 2500 sztuk separatorów

Kolejno poszerzamy i ulepszamy ofertę naszych separatorów. Z roku na rok udaje nam się podwyższać zdolności produkcyjne o 40 %.

CERTYFIKACJE

Naszym celem jest ciągłe doskonalenie naszych procesów produkcyjnych, zarządzanie produkcją i zarządzanie firmą. Jakość naszych usługi produktów potwierdzają certyfikaty zawodowe.


Certyfikat ISO

System HACCP

System SVP

System IFS

ARTYKUŁY

Miotła magnetyczna

Jest przeznaczona do zbierania cząstek magnetycznych i mniejszych nieczystości metalowych, jak np. gwoździe, opiłki,...

Samoczyszczące płyty magnetyczne DND-AC nad przenośnik taśmowy

Płyta magnetyczna s automatycznym oczyszczaniem jest stosowana w zakładach, w ktróych często występują cząstki ferromagnetyczne,...

Separatory magnetyczne do rurociągu ciśnieniowego MSP-S

Separator magnetyczny do ciśnieniowego i ssącego systemu rurociągowego jest przeznaczony głównie do separacji ferromagnetycznych...

Wielostopniowy bęben magnetyczny VMBZ

Wielobębnowy separator magnetyczny to urządzenie do automatycznego i ciągłego usuwania nieczystości magnetycznych z materiałów...

Nowy partner SOLLAU w Rosji

Pan Vladimír Ivaška reprezentuje markę SOLLAU wyłącznie w Rosji, Białorusi, Kazachstanie, Uzbekistanie, Kirgistanie...

Separator magnetyczny rusztowy z automatycznym czyszczeniem

Nowe linie modelowe magnetycznych separatorów rusztowych z automatycznym czyszczeniem MSS-AC obejmują teraz jeszcze szerszy...

Archiwum artykułów