Używamy plików cookies

Korzystamy z plików coookies w celu analizowania wizyt, zapamiętywania preferencji i poprawy użyteczności witryny. Klikając na przycisk "Zgadzam się", wyrażasz zgodę.

Ustawienia Zgadzam się

Możesz również odmówić zgody.

Przejdź do treści Skip to menu

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie separacji magnetycznej

Projektujemy, produkujemy i stosujemy urządzenia do separacji magnetycznej. Nasze separatory magnetyczne projektujemy i produkujemy na miarę zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem.

Bezpłatny audyt separatorów magnetycznych

Chodzi o nadzwyczajną usługę, przy której:

  • 1sprawdzimy funkcyjność separatora magnetycznego
  • 2sprawdzimy, czy separator spełnia wymagania, które zostały na niego nałożone
  • 3wykonamy kontrolę,, czy magnesy mają wystarczającą siłę, są w dobrym stanie, poprawnie umieszczone i czyszczone

W ciągu audytu nie tylko sprawdzimy stan urządzenia, ale także

  • Bezpłatny audyt separatorów magnetycznychzapewnimy szkolenie zakresie obsługi i konserwacji separatorów magnetycznych
  • zaproponujemy proces do poprawy efektywności separacja niepożądanych cząstek ferromagnetycznych z materiałów przez was przetworzonych 
  • polecimy kluczowe obszary w Twojej firmie, gdzie by zastosowanie separatorów magnetycznych mogło mieć istotne znaczenie do podwyższenia efektywności produkcyjnej, obniżenia kosztów, poprawienia czystości końcowego produktu i ochrony urządzenia produkcyjnego

Każdy audyt wykonuje wyspecjalizowany pracownik, który w współpracy z Państwem opracuje plan audytu i ustali priorytety. W ciągu audytu fizycznie sprawdzi i zmierzy siłę magnetyczną separatora i fotograficznie i na piśmie udokumentuje stwierdzony stan.

Po przeprowadzeniu kontroli wydamy szczegółowe sprawozdanie włącznie wyników pomiarów magnetycznej siły każdego sprawdzonego separatora. Wyniki kontroli są także ważnymi dokumentami uzupełniającymi systemy wewnątrzzakładowe analizy biologicznych, chemicznych i fizycznych zagrożeń (HACCP) i dla trwałego zapewnienia produkcji wysokiej jakości (QA) u naszych klientów.

Top