Używamy plików cookies

Korzystamy z plików coookies w celu analizowania wizyt, zapamiętywania preferencji i poprawy użyteczności witryny. Klikając na przycisk "Zgadzam się", wyrażasz zgodę.

Ustawienia Zgadzam się

Możesz również odmówić zgody.

Przejdź do treści Skip to menu

Zalety miotły magnetycznej MZ-Z

 • Łatwa instalacja za samochód, wózki widłowe, maszyny do czyszczenia
 • Umożliwia zbierać metalowe nieczystości zbierać metalowe nieczystości nawet przy zwykłej czynności maszyny, na której jest zawieszona miotła = obniżenie kosztów
 • Szerokość robocza miotły – 1500 mm
 • Łatwe i szybkie czyszczenie
 • Miotła wyposażona ferrytowymi lub neodymowymi magnesami
 • Niezwykle wielka skuteczna powierzchnia 1500 x 150 mm = przyspieszenie sprzątania, obniżenie kosztów
 • Wariant ekonomiczny
 • Wytrzymała konstrukcja
 • Produkcja na wymiar

Miotły magnetyczne podwieszane MZ-Z

Magnetyczna miotła podwieszana to uniwersalne urządzenie do zbierania nieczystości metalowych (gwoździe, śruby, druty…) z dużej powierzchni. Jej główną zaletą  jest jej uniwersalność. Magnetyczną miotłę podwieszaną można  łatwo zawiesić za dowolny pojazd, wózek widłowy, wózek manipulacyjny lub inną maszynę i czyścic tak wszystkie miejsca, po których maszyna się porusza. Ww. powierzchnie są tak oczyszczane, podczas gdy pojazd wykonuje swą zwykłą czynność. Często jest używana w maszynach do zamiatania do zawieszenia w przestrzeni miedzy szczotkami maszyny i jego kołami do ochrony opon przed ich defektami. Dlaczego wykonywać  czyszczenie powierzchni od metalowych nieczystości jako samodzielną czynność, kiedy metale można zbierać na bieżąco przez cały dzień, podczas gdy wykonujesz swa zwykłą pracę?

Ww. magnetyczne miotły podwieszane  wyróżniają się swa uniwersalnością. Dzięki swej konstrukcji miotłę można łatwo powiesić prawie za każdą dowolna maszynę  – czy już chodzi o samochód, wózek widłowy lub inny pojazd. I tak zbierać nieczystości metalowe (ochrona przed defektami) w ciągu zwykłej czynności maszyny. Zawieszenie miotły to kwestia kilku sekund!

Głównym atutem ww. miotły magnetycznej jest szybkie i łatwe czyszczenie zatrzymanych nieczystości. Tym odróżnia się od produktów konkurencyjnych, gdzie czyszczenie nie jest rozwiązane.

Český výrobek / Made in Czech Republic

Jak się Tobą zaopiekujemy?

Zaopiekujemy się Państwa projektem od początku do końca. U nas nie kończy się na zamówieniu. Zaoferujemy Państwu pełne wsparcie przez cały czas używania separatora.

1. Przyjedziemy

2. Zmierzymy i zaprojektujemy

3. Wyprodukujemy na wymiar

4. Zainstalujemy

5. Uruchomimy i wyszkolimy

6. Zapewnimy autoryzowany serwis

Magnetyczne miotły podwieszane produkujemy w dwu wersjach. Te wersje odróżniają się zastosowanymi magnesami – wyposażamy ich magnesami ferrytowymi i bardzo mocnymi magnesami neodymowymi. Miotły wyposażone magnesami neodymowymi sa mocniejsze, umożliwiają zbierania metali nawet z większej wysokości i przy wyższych temperaturach. I to ma bezpośredni wpływ na skuteczność sprzątania.

Korpus miotły osadzony  w wytrzymałym futerale PE. Dzięki temu można łatwo i bezpiecznie miotle czyścic i usunąć zatrzymane metale. 

Kolejnym podstawowym atutem jest  wielka skuteczna przestrzeń 1500 x 150 mm! Dzięki temu wzrasta pojemność miotły, można przechwycić więcej metali i wydłuża się interwał do czyszczenia. To To ma bezpośredni wpływ na obniżenie kosztów.

Instalacja podwieszanej miotły magnetycznej za pojazd

Magnetyczna miotła podwieszana jest wyposażona uchami do zawieszenia, do których łatwo można przymocować łańcuch lub miotłę za pojazd, wózek itd. Uszy do zawieszenia można dostosować do Twoich zapotrzebowań. Instalacja jest kwestia kilku godzin!

Czyszczonie podwieszanej miotły magnetycznej

Ww. miotła od konkurencyjnych produktów odróżnia się możliwością łatwego, szybkiego i bezpiecznego usunięcia zatrzymanych metali. Podczas gdy przy produktach innych producentów metale są oczyszczane ręcznie wycierając je (istnieje ryzyko kontuzji, ukłucia szpony do ręki itd.), nasza miotła magnetyczna została wyposażona tak, aby było możliwe łatwe usunięcie metali. Korpus miotły magnetycznej został osadzony w wytrzymałym futerale PE. Czyszczenie przebiega tak, że futerał PE jest łatwo zdejmowany z rdzenia magnetycznego i zatrzymane metale po stronie odpadają. Futerał został podzielony do  2 części, aby czyszczenie było szybkie i komfortowe.

MZ-Z

Magnetyczna miotła podwieszana MZ-Z

 • Łatwa instalacja na maszynie – urządzenie uniwersalne
 • Robocza szerokość miotły – 1500 mm
 • Skuteczna powierzchnia 1500 x 150 mm
 • Łatwe i bezpieczne czyszczenie
 • Wykonanie z ferrytowymi i neodymowymi magnesami
 • Indukcja magnetyczna 1300 - 3000 G zgodnie z zastosowanymi magnesami

Zastosowane materiały

 • Materiał korpusu miotły: aluminium EN AW 6060
 • Materiał osłony: stal nierdzewna 1.4301

Obróbka powierzchniowa

 • aluminium – szczotkowanie

W jakich dziedzinach przemysłowych zostanie zastosowany miotła magnetyczna?

Top