Jesteśmy specjalistami w dziedzinie separacji magnetycznej

Projektujemy, produkujemy i stosujemy urządzenia do separacji magnetycznej. Nasze separatory magnetyczne projektujemy i produkujemy na miarę zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem.

Urządzenie do odpylania OZ

Urządzenie do odpylania OZ

Urządzenie od odpylania jest przeznaczone do odsysania kurzu z kurzu z kruszywa z tworzyw sztucznych. Od góry przez sito i wysokościowo ustawiany dach składany jest do granulatu wsypywana granulat plastikowy. Za pomocą bocznego odsysania jest z granulatu przepadającego przez korpus separatora bez przerwy odsysany niepożądany drobny pył, przy czym oczyszczony granulat spada pod korpus urządzenia do odpylania do końcowego zbiornika transportowego, big bagu itp.

Jak działa urządzenie odpylające?

Dzięki prostej konstrukcji i małym rozmiarom uradzenie do odpylania jest łatwe w instalacji i łatwo można go przemieszczać bez konieczności manipulacji przestrzennej z urządzeniem do formowania wtryskowego. W prosty i zmienny sposób można ustawić także siłę odsysania. System nie wymaga konserwacji, z niskimi kosztami eksploatacyjnymi i niską ceną nabycia, nie wymaga zastosowania drogich filtrów i ulepsza środowisko pracy wokół urządzenia. Odpylone kruszywo można następnie lepiej przetwarzać, np. w urządzeniu do formowania wtryskowego.

Urządzenie do odpylania jesteśmy zdolni rozmiarowo i wydajnościowo dostosować do twoich potrzeb.

Jak się Tobą zaopiekujemy?

Zaopiekujemy się Państwa projektem od początku do końca. U nas nie kończy się na zamówieniu. Zaoferujemy Państwu pełne wsparcie przez cały czas używania separatora.

1. Przyjedziemy

2. Zmierzymy i zaprojektujemy

3. Wyprodukujemy na wymiar

4. Zainstalujemy

5. Uruchomimy i wyszkolimy

6. Zapewnimy autoryzowany serwis

OZ

Urządzenie do odpylania jest przeznaczone do odsysania kurzu z kurzu z kruszywa z tworzyw sztucznych. Od góry przez sito i wysokościowo ustawiany dach składany jest do granulatu wsypywana granulat plastikowy. Za pomocą bocznego odsysania jest z granulatu przepadającego przez korpus separatora bez przerwy odsysany niepożądany drobny pył, przy czym oczyszczony granulat spada pod korpus urządzenia do odpylania do końcowego zbiornika transportowego, big bagu itp.

ProduktWydajność (kg/h)Karta danych (EN)
OZ 1200 1 200 pokaż PDF


W jakich dziedzinach przemysłowych zostanie zastosowany urządzenie odpylające?

Urządzenie do odpylania znajduje zastosowanie przede wszystkim w procesach recyklingu i przemyśle tworzywa sztucznego.

Używamy plików cookies

Korzystamy z plików coookies w celu analizowania wizyt, zapamiętywania preferencji i poprawy użyteczności witryny. Klikając na przycisk "Zgadzam się", wyrażasz zgodę.

Ustawienia Zgadzam się

Możesz również odmówić zgody.