Jesteśmy specjalistami w dziedzinie separacji magnetycznej

Projektujemy, produkujemy i stosujemy urządzenia do separacji magnetycznej. Nasze separatory magnetyczne projektujemy i produkujemy na miarę zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem.

15. 10. 2020

Separator magnetyczny rusztowy z automatycznym czyszczeniem

Nowe linie modelowe magnetycznych separatorów rusztowych z automatycznym czyszczeniem MSS-AC obejmują teraz jeszcze szerszy zakres potrzeb naszych klientów:

  • MSSJ-AC TARANTULA dzięki czterostopniowej separacji osiąga wyjątkowo wysoką skuteczność separacji bez konieczności przerywania przepływu materiału.
  • Zaprojektowana do ciągłej pracy jest przeznaczona również wyrafinowana wersja MSSO-AC BLACK WIDOW z rurami magnetycznymi o wyjątkowo dużej średnicy, przy czym każda z rur ma własny napęd i jest wymieniana indywidualnie.
  • Solidny MSSJ-AC SCORPION jest przeznaczony dla klientów, którzy potrzebują separatorów rusztowych do grubszych frakcji materiału i wymagających zastosowań przemysłowych.

Właściwości tych urządzeń charakteryzuje również ich nazewnictwo, ponieważ tak jak stawonogi polują na małą zdobycz w skomplikowanych podziemnych norach, tak nasze separatory magnetyczne znajdują zastosowanie w skomplikowanych systemach rurociągów w celu wychwytywania nawet bardzo małych niepożądanych zanieczyszczeń.