Używamy plików cookies

Korzystamy z plików coookies w celu analizowania wizyt, zapamiętywania preferencji i poprawy użyteczności witryny. Klikając na przycisk "Zgadzam się", wyrażasz zgodę.

Ustawienia Zgadzam się

Możesz również odmówić zgody.

Przejdź do treści Skip to menu

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie separacji magnetycznej

Projektujemy, produkujemy i stosujemy urządzenia do separacji magnetycznej. Nasze separatory magnetyczne projektujemy i produkujemy na miarę zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem.

15. 5. 2023

Nowy węgierski sklep internetowy Sollau - szeroki wybór produktów magnetycznych i szybkie wsparcie w języku węgierskim!

Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu węgierskiego sklepu internetowego pod adresem eshop.sollau.hu.

Tym krokiem firma chce ułatwić zakupy swoim węgierskim klientom. Nasz węgierski sklep internetowy jest w pełni zlokalizowany, w tym obsługa klienta w języku węgierskim.

Wszystkie produkty w sklepie internetowym są dostępne w konkurencyjnych cenach i z szybką wysyłką na terenie całych Węgier.

 


Nowy sklep internetowy oferuje szeroki wybór  produktów:

Sollau jest wiodącym producentem i dostawcą separatorów magnetycznych i innych urządzeń magnetycznych w Europie i na świecie. Uruchomienie węgierskiego sklepu internetowego jest kolejnym krokiem w rozwoju firmy i zapewnieniu lepszej obsługi klientom w całej Europie.

Jeśli szukasz wysokiej jakości produktów magnetycznych dla swoich potrzeb przemysłowych, odwiedź nasz nowy węgierski sklep internetowy pod adresem eshop.sollau.hu i odkryj szeroki wybór produktów w konkurencyjnych cenach.

Top