Używamy plików cookies

Korzystamy z plików coookies w celu analizowania wizyt, zapamiętywania preferencji i poprawy użyteczności witryny. Klikając na przycisk "Zgadzam się", wyrażasz zgodę.

Ustawienia Zgadzam się

Możesz również odmówić zgody.

Przejdź do treści Skip to menu

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie separacji magnetycznej

Projektujemy, produkujemy i stosujemy urządzenia do separacji magnetycznej. Nasze separatory magnetyczne projektujemy i produkujemy na miarę zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem.

29. 1. 2024

Mobilne linie do kruszenia i separacji

Mobilna linia do kruszenia i separacji jest idealnym rozwiązaniem do natychmiastowego przetwarzania odpadów z tworzyw sztucznych w produkcji. Cała technologia jest umieszczona w morskim kontenerze transportowym, dzięki czemu jest mobilna.


Mobilna linia do rozdrabniania i separacji obejmuje:

  • Kruszarkę
  • Urządzenie odpylające
  • Separator magnetyczny
  • Wykrywacz metali

Powstały regranulat jest napełniany bezpośrednio do big-bagów, co ułatwia późniejszą obsługę.

Jak zredukować niepotrzebne koszty transportu, aby obniżyć cenę otrzymywanego  kruszywa/grysu?

Nie ma potrzeby trudnej i kosztownej logistyki - transportu materiału do kruszenia poza teren firmy i powrotnego importu regranulatu.  

Mówiąc najprościej - z jednej strony ładujesz plastik do kruszenia do kontenera, a z drugiej strony odbierasz duży worek z uzyskanym materiałem.

Bezpieczeństwo pracy

Ze względów bezpieczeństwa pracy cała technologia (kruszarka, urządzenie odpylające, separator magnetyczny, wykrywacz metali) jest oddzielona składanymi drzwiami, dzięki czemu dostępny jest tylko otwór do załadunku materiałów do kruszarki.

Top