Jesteśmy specjalistami w dziedzinie separacji magnetycznej

Projektujemy, produkujemy i stosujemy urządzenia do separacji magnetycznej. Nasze separatory magnetyczne projektujemy i produkujemy na miarę zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem.

5. 5. 2022

Kontrolny magnes stożkowy z karabinkiem

Kontrolny magnes stożkowy z karabinkiem jest stosowany do stwierdzania materiałów magnetycznych w sprawdzanym produkcie np. podczas skupu złomu metali nieżelaznych lub starego papieru w złomowiskach.

Na podstawie wczesnej kontroli i przez usunięcie nieodpowiedniego materiału może zaoszczędzić jak dostawca, którego odpad złomowisko odmówi z powodu niepożądanych domieszek przyjąć do obróbki i następnie trzeba kosztownie zabrać odpady z powrotem, tak również oczywiście odkupu.


Stożek magnetyczny został wyposażony łańcuszkiem ze stali nierdzewnej z karabinkiem np. do przychwycenia szlufki spodni i wyposażona bardzo silnym magnesem neodymowym NdFeB z średnicą 14 mm. Całkowita długość łańcuszka 60 cm.

Używamy plików cookies

Korzystamy z plików coookies w celu analizowania wizyt, zapamiętywania preferencji i poprawy użyteczności witryny. Klikając na przycisk "Zgadzam się", wyrażasz zgodę.

Ustawienia Zgadzam się

Możesz również odmówić zgody.